Konuşmacılar

Can SÖZER

Mind AcademyÖzgeçmiş

1982 yılında Diyarbakır’da doğdu.

Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nü 2005 yılında tamamladıktan hemen sonra birkaç farklı özel okulda öğretmen olarak görev yaptı.

2007 yılından itibaren Mind Lab Türkiye ekibinde Eğitmen olarak başladığı görevinde bir çok farklı okulda Mind Lab Metodu’nu uyguladı. Mind Lab International  “Mediated Learning”, ‘’Art of Playing’’, ‘’ Art of Transfer’’ eğitim programına katılmış, Brezilya’da Mind Group tarafından düzenlenen  uluslararası “Eğitim Reformları  Çalıştayları”nda görev almıştır. 9 yıldan bu yana Mind Lab metodunun özel ve devlet okullarında uygulanmasında,  şirket içi ve anlaşmalı kurumlardaki öğretmenlerin eğitiminde aktif rol aldı.  Aracılı Öğrenme konusunda eğitimlere katıldı, farklı çalıştay ve sempozyumlarda görev aldı. Anaokulu, ilkokul ve lise seviyesindeki öğretmenlere Oyun Oynama Sanatı, Transfer Sanatı ve Aracılı Öğrenme Deneyimi üzerine eğitimler verdi.

2016 yılından itibaren Mind Lab Türkiye ekibinde Ege Bölgesi Kurumsal İlişkiler ve Ar-Ge Uzmanı olarak Mind Lab Türkiye’de görev yapmaktadır.

Evli ve bir çocuk babasıdır.

Konu Özeti

Oyun Oynama Sanatı ve Aracılı Öğrenme


VII. Temel Eğitim Sempozyumu

Sempozyumumuz ile ilgili merak ettikleriniz için sağ taraftaki yardım butonuna tıklayabilir yada bilgiislem@tozok.org.tr mail adresine mail atabilirsniz.
Yardım almak için tıklayın