Konuşmacılar

Seçil AKAYGÜN CÜNTAY

Uzman Psikolojik DanışmanÖzgeçmiş

Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden 1999 yılında lisansını, 2001 yılında yüksek lisansını almıştır.

2008 yılından bu yana sosyal-duygusal öğrenme becerileri ile ilgilenmekte, kurucularından olduğu “Sosyal Duygusal Öğrenme Akademisi” bünyesinde, bu alandaki çalışmalarını çocuk, aile ve eğitimcilere yönelik olarak sürdürmektedir. 2011 yılından bu yana binlerce öğrenci ve yüzlerce öğretmene ulaşan, “Second Step – İkinci Adım Programı”’nın Türkiye temsilciliğini ekibi ile birlikte yürütmektedir.

Boğaziçi Üniversitesi'nde yarı zamanlı öğretim görevliliği yaptığı dönemde “Toplum Danışmanlığı”  ve “Okul-Aile İşbirliği” derslerini vermiş, halen Maltepe Üniversitesi İngilizce Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde yarı zamanlı öğretim görevliliğine devam etmektedir.

Kurucularından olduğu Günce Danışmanlık Merkezi’nde çocuklar ve ailelere yönelik psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir.

X. Temel Eğitim Sempozyumu

Sempozyumumuz ile ilgili merak ettikleriniz için sağ taraftaki yardım butonuna tıklayabilir ya da bilgiislem@tozok.org.tr mail adresine mail atabilirsniz.
Yardım almak için tıklayın