Your Cart

FAQ

Sempozyumla ilgili merak ettiklerinize buradan ulaşabilirsiniz.

Özel ABC Okulları, Ankara. Göksu, Sivas Kongresi Cd., 06820 Etimesgut/Ankara

Sempozyumumuza Derneğimize üye olsun olmasın tüm öğretmen ve okul yöneticileri katılabilir. (Firmalar stant kiralamadan sempozyuma katılım sağlayamazlar).

Firmalar yalnızca stant kiralayarak ya da sponsor olarak sempozyuma katılım sağlayabilirler. Stant almadan ya da sponsor olmadan katılım sağlayan firmaların işlemleri iptal edilmektedir.

Etkinliğe katıl bölümünden hesap oluşturarak öncelikle kayıt bölümünden Kurumsal, Firma, Bireysel ya da Öğretmen olarak kayıt yapmanız gerekmektedir. Kayıt işleminden sonra giriş yaparak katılımcı kayıtlarınızı ve ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Sempozyum sitemiz bir interaktif sitedir. Kayıt ve ödeme işlemlerinizi online olarak kredi kartı ile yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız ödemeler %100 güvenli bir şekilde, İş Bankası, Garanti Bankası ve Vakıfbank e-ticaret altyapısı kullanılarak tahsil edilmektedir. Hiçbir şekilde kredi kartı numaralarınız kaydedilmez. Sempozyum sitemizin güvenliği, 128 bit SSL sertifikasıyla Rapid SSL tarafından sağlanmaktadır.

Kredi kartı olmayan kurumlar kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra ödeme kısmında aşağıdaki hesap numarasına havale veya eft yapabilirler. Rezervasyonları kesinleştirmek üzere havale veya eft dekontunuzu sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Dekont sisteme yüklendikten sonra rezervasyonunuz kesinleşecektir. Dekontun yüklenmesine ilişkin derneğimizi arayabilirsiniz.

Hesap No: Türkiye Özel Okullar Derneği İktisadi İşletmesi İşbankası Akdeniz Caddesi Şubesi İban No. TR77 0006 4000 0011 1300 4336 82

Faturalarınızı, sempozyuma kayıt esnasında girdiğiniz fatura bilgileriniz doğrultusunda Sempozyumdan sonra mali müşavirliğimizce sistemde kayıtlı olan bilgiler doğrultusunda kesilerek e-fatura olarak mail adresinize gönderilecektir.

Sempozyuma katılan kurum ya da firmalar 6 Kasım 2023 tarihinden önce iptal, iade ya da değişiklik yapabilirler. Belirtilen tarih itibari ile iptal ya da değişikliklerde iade işlemi yapılmayacaktır.

IX. TEMEL EĞİTİM SEMPOZYUMU’na şehir dışından katılacak okullarımız için Hilton Garden Inn Otel’den alınan özel fiyat teklifi aşağıdadır. SNG BB : 2.000 TL + KDV+ Konaklama Vergisi DBL BB : 2.500 TL + KDV+ Konaklama vergisi Rezervasyon için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Sempozyum sabahı ABC Okullarına ulaşım için aşağıdaki noktalardan okulumuzun servisleri hareket edecektir. Transfer talebiniz olması halinde lütfen transfer kaydınızı https://temelegitim.tozok.org.tr/ linkinden yapmanız rica olunur. Servis hareket noktaları: - Ankara Esenboğa Havalimanı saat 08.00 - Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali (AŞTİ) saat 08.15 - Eryaman Yüksek Hızlı Tren Garı saat 08.45 - Eryaman 1 ve 2. Etap Metro İstasyonu saat 08.45

 

cookies are used on this website in order to improve the user experience and ensure the efficient operation of the website.